KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062531
nr 1306 2531
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Oljemålning, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. "Rönnsäter". Signerad. Olja på duk, 43x31 cm
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:39:56
6/2 21:31:50
100 kr
10/2 20:34:57
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson